Miód nektarowo spadziowy – rzepak 2024

15,00 60,00 


Miód nektarowo spadziowy z przewagą miodu rzepakowego. W sezonie 2024 otoczenie naszej pasieki zostało obsiane rzepakiem, jednak pogoda wiosną była na tyle kapryśna, że pszczoły przyniosły do uli bardzo dużo spadzi z lasu. Toteż wiosenny miód z Rykowiska jest rzepakiem o ciemniejszej barwie niż miód jednorodny. A ta barwa to zasługa właśnie spadzi.


SKU: brak Kategoria:

Opis

Miód rzepakowy z Domieszką Spadzi Leśnej – 980 g

Poznaj wyjątkowy miód rzepakowy z delikatną domieszką spadzi leśnej, zamknięty w dużym słoiku o masie 980 g netto. Ten naturalny produkt to prawdziwy rarytas dla miłośników naturalnych smaków i zdrowego stylu życia.

Cechy produktu:

Naturalny skład: Miód rzepakowy z domieszką spadzi leśnej, bez dodatków i konserwantów.
Wyjątkowy smak: Połączenie intensywnego, kwiatowego aromatu miodu rzepakowego z subtelną nutą spadzi leśnej tworzy niepowtarzalną kompozycję smakową.

Nasze miody wytwarzane są w niewielkiej, rodzinnej pasiece, gdzie każdy słoik powstaje z pasją i dbałością o każdy szczegół. Gwarantujemy najwyższą jakość i autentyczność naszych produktów.
Idealny dodatek do ostrych sosów.

miód rzepakowy

 

Miód rzepakowy doskonale komponuje się z ostrymi potrawami, balansując ich pikantność słodkim, głębokim smakiem. Wypróbuj go jako dodatek do sosów i odkryj nowe kulinarne możliwości!

Zapraszamy do zakupu i życzymy smacznego!

Poznaj inne nasze miody lub ostre sosy

Dodatkowe informacje

Waga brak
waga:

100 g, 430 g, 980 g, 1250 g