0.05s Zielone, a ten z tyłu już trąbi

22,00 

Brak w magazynie


Pasteryzowany zielony ostry sos z papryczek Cajun Belle.

Ostrość: fire scalefire scalefire scalefire scalefire scalefire scalefire scalefire scalefire scalefire scale
Skład: cajun belle zielone, sól kamienna, czosnek, ocet
Konsystencja: Gęsta
Data ważności: 01.10.2024
Masa netto: 80 g
nawadnianieNawadniane deszczówką
polska plantacja ostrych papryk100% chili z naszej uprawy

Opis

Witaj w świecie wyjątkowego smaku, gdzie intensywność spotyka się z autentycznością – nasz zielony ostry sos z papryczek odmiany Cajun Belle jest prawdziwym klejnotem w świecie ostrych sosów. Podkręcony, a jednocześnie prosty w składzie z natury, ten pasteryzowany sos, zamknięty w 80-gramowych słoiczkach. To esencja pasji i staranności, jaką wkładamy w każdą jego kroplę.

Nasza historia zaczyna się od naszych tuneli, gdzie z sercem i zaangażowaniem pielęgnujemy papryczki odmiany Cajun Belle. Ich wyjątkowy charakter nadaje naszemu sosowi nie tylko intensywny, zielony kolor, ale również niepowtarzalny smak. Wypatrując momentu doskonałości (w tym przypadku zielonej), zbieramy i selekcjonujemy owoce, aby zapewnić Ci gęstość i wyrazistość, które stanowią o wyjątkowości tego produktu.

Ta wspaniała mieszanka papryczek Cajun Belle ma więcej do zaoferowania niż tylko kolor i smak. Nasz sos to nie tylko przyjemność dla podniebienia. To także idealny dodatek do Twoich ulubionych kanapek. Jego gęsta konsystencja sprawia, że doskonale nadaje się jako smarowidło, dodając wyjątkowego pikantnego smaku i aromatu.

Prosty, naturalny skład tego sosu podkreśla nasze zobowiązanie do jakości. Bez zbędnych dodatków czy konserwantów, oferujemy Ci produkt, który w pełni oddaje smak samej natury. Z dumą uprawiamy i przetwarzamy papryczki sami. Dbamy o każdy etap produkcji, aby zapewnić najwyższą jakość każdego słoiczka tego wyjątkowego sosu. Nasze papryczki rosną 50m od naszego domu.

Rozkoszuj się każdym kęsem, który przenosi Cię w podróż połączenia intensywności smaku z prostotą natury. Ten zielony ostry sos to nie tylko produkt – to historia, pasja i autentyczność zamknięte w każdym słoiczku. Odkryj smak prawdziwego rarytasu, który urozmaici Twoje kulinarne doznania.

Historia tej receptury

Zielony ostry sos tego typu powstał po raz pierwszy w 2017 roku, gdy wiatr zniszczył naszą mini szklarnię, w której mieliśmy kilka krzaków papryczek. Większość owoców była jeszcze niedojrzała, więc wszystkie zostały przetarte na sos, który potem okazał się hitem w całym kręgu naszych znajomych. W 2023 postanowiliśmy wrócić do tej „dawnej” receptury i zaoferować go Wam.

Dodatkowe informacje

Wymiary 5,5 × 5,5 × 8 cm