Sos Barbi IQ 7/10

25,00 

Brak w magazynie


UWAGA! Edycja 2022 wyszła nam o wiele bardziej ostra niż w poprzednich latach!
Sos Barbi IQ jest naszym oczkiem w głowie, ponieważ sami bardzo go lubimy. Do jego wytworzenia używamy prawdziwej brytyjskiej melasy, która sprawia, że sos jest bardzo klejący i nawet gruba warstwa pozostanie na żeberkach czy wołowym mostku. Świetnie sprawdza się jako codzienny dodatek na zimno lub na ciepło z grilla. Znajdziecie tu przede wszystkim aromaty prawdziwego rumu (melasa), pomidorów oraz delikatną wędzonkę. Żadne odkrycie Ameryki, po prostu uczciwy sos bbq.

Ostrość: fire scalefire scalefire scalefire scalefire scalefire scalefire scalefire scalefire scalefire scale
Skład: pomidory, poblano, melasa, cukier trzcinowy, sól, czosnek
Konsystencja: Gęsta
Data ważności: 01.10.2023
Masa netto: 200 g
nawadnianieNawadniane deszczówką
polska plantacja ostrych papryk100% chili z naszej uprawy

Opis

To nie jest żaden uniwersalny sos bbq. Po prostu rozpal grylla, weź te żeberka i piecz je wolno przez 6 godzin w 120 st. Potem dorzuć węgla i konkretnie rozpal konara. I tutaj wchodzi nasz sos, z białą pokrywką. Smaruj to, karmelizuj to – i tak minimum 3 razy. Róbcie sobie takie coś, bo konie same się pasą. Ten sos służy tylko do tego.

Gdy wiemy, że będzie grillowane to nasza nóżka sama już tupta do lodówki po właśnie ten sosik. Na naszym blogu znajdziecie mnóstwo przepisów z wykorzystaniem właśnie Barbi IQ. Polecamy Wam szczególnie Meatballs’y wołowe, obficie obejcowane tym ostrym sosiwem. Wolno pieczone żeberka również z ochotą spiją każdą kroplę tego sosu, która na nich wyląduje. Pamiętaj tylko by piec je w rękawie lub folii aluminiowej. W przeciwnym przypadku będą suche jak tam gdzie pieprz rośnie. Dzięki wykorzystaniu uczciwej brytyjskiej melasy sos lepi się wszystkiego, jakbyś wszedł do klubu GO GO z plikiem 20 zł.

Jeśli jest piątkowy wieczór, w koszyku masz brykiet, rozpałkę, karkóweczkę, piwerko i pozostał jedynie do wyboru sos bbq. To nie szukaj, bo już nie musisz. Wejdź w posiadanie Barbi IQ, a najlepiej dwóch. Jedna w torbie na zakupy, a druga na siedzeniu pasażera Twojej fury. Bierz życie za rogi! Barbi IQ – jesteś spoko gość…

Dodatkowe informacje

OPAKOWANIE:

BUTELKA 200 ml

MOC:

5/10