Promocja!

Zestaw ostrych sosów zapakowany na prezent

85,00 

Brak w magazynie


Zestaw 4 sosów Rykowisko zapakowane od razu na prezent. W tym roku w skład zestawu wchodzą:

Papier pakowy może mieć inny wzór niż widoczny na zdjęciu.
Istnieje możliwość zmiany zawartości prezentu, w tym celu proszę zamówić 4 wybrane sosy pasteryzowane (80 g) i dopisać w komentarzu ZAPAKOWAĆ NA PREZENT.

W przypadku zainteresowania większą ilością możliwe jest stworzenie indywidualnej paczki.


Konsystencja: Pół-płynna
Data ważności: 01.10.2024
Masa netto: 4 x 80 g
nawadnianieNawadniane deszczówką
polska plantacja ostrych papryk100% chili z naszej uprawy

Opis

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 90.00 zł

4 ostre sosy Rykowisko zapakowane na prezent to zestaw ostrych sosów od Rykowiska. W tym roku składa się z poniższych słoiczków:

Tworząc nasz czteropak postanowiliśmy aby był on przystępny ostrością dla większości fanów ostrych dodatków. Nie jest ani za słabo ani za mocno. Jest również słodko jak i wytrawnie. Postawiliśmy jedynie na opcję pasteryzowaną ponieważ tego typu sosy mają najwięcej smaku użytych składników i dodatków. Zestaw ostrych sosów jest już zapakowany w dedykowane kartoniki Rykowiska oraz ozdobny papier pakowy, wystarczy wyjąć go z kartonu transportowego i wręczyć. Ten zestaw to również „miły” wstęp do rozpoczęcia przygody z pikantnymi dodatkami. Pierwsze kroki w świecie piekielnych doznań z sosami Rykowisko będą przyjemne, zaskakujące, a przede wszystkim smaczne. W przeciwieństwie do czteropaku piwa, po naszym czteropaku pojawi się więcej odpowiedzi niż pytań.

Na zapytanie tworzymy również tego typu zestawy z dowolnych naszych produktów, jednak tutaj obowiązuję minimalna ilość, która jest zmienna i zależna od wielkości pojedynczego zestawu ostrych sosów. Do takiego zestawu możemy wykorzystać sosy pasteryzowane, sosy fermentowane i proszki. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów.