Ostre sosy 2023 – dostępne od 1 Października

Jak co roku 1 Października przychodzi ten moment, gdy możemy podzielić się z Wami wynikami naszej ciężkiej pracy na farmie chili. Ostre sosy 2023 już czekają w naszych lodówkach by trafić w Wasze dłonie. Część jest jeszcze w fazie produkcji (szczególnie sosy fermentowane), pojawią się one w sprzedaży troszkę później, jednak jak zawsze warto będzie na nie czekać.

Wyhodowaliśmy w tym sezonie i przerobiliśmy wiele kilogramów cebuli, pomidorów i oczywiście papryczek. Pojawią się dobrze znane już produkty, pojawią się również jakieś nowości. Wszystkiego dowiecie się już 1 Października, zapraszamy serdecznie!

carolina reaper yellow ostre sosy 2023

Ostre sosy 2023

Papryczki 2023 charakteryzują się wysoką ostrością. Lato 2023 było bardzo ciepłe, co przełożyło się na wysokie zawartości kapsaicyny w owocach. Nawet owoce Jalapeno pieką bardziej niż w pozostałych latach.

W tym roku trochę bardziej niż zwykle atakowały wszelkie szkodniki. Jednak ostatecznie udało nam się obronić nasze uprawy. Cieszy brak ataku mszycy, która w ostatnich latach wyraźnie przestała być problemem na naszych paprykach. Przędziorki atakowały w Sierpniu jedynie uprawę ogórka szklarniowego, papryki ich nie interesowały.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *